Opel Corsa-e збиратимуть в Іспанії

Opel готується випустити на ринок електричний автомобіль Corsa.

Старт виробництва моделі запланований на початок 2020 року.

Генеральний директор компанії Майкл Лошшеллер заявив, що Corsa-e буде першим електричним автомобілем бренду повністю збудованим в Європі.

“Corsa – це не тільки одна з найуспішніших моделей в новітній історії з продажами близько 14 мільйонів одиниць за останні 37 років, але і віха в нашому наступі на електрифікацію. З початку 2020 роки ми почнемо будувати Corsa-e в Сарагосі. Corsa-e буде першим повністю електричним Opel зробленим в Європі”, – сказав він.

Відомо, що для європейських клієнтів новинка обійдеться в 30 999 євро. Також її планують продавати і в Британії. Там цим буде займатись бренд Opel Vauxhall.

Електрична Corsa отримала батарею на 50 кВтгод що забезпечує пробіг на одному заряді в 330 кілометрів. За 30 хвилин акумулятор може зарядитись на 80%. Компанія дає на нього восьмирічну гарантію.

Потужність моделі досягає 136 к.с. та 260 крутного моменту. Система автомобіля має три режими їзди – Normal, Eco и Sport. За 2,8 секунди Corsa може розігнатись до 50 км/год, а за 8,1 секунди перетне відмітку в 100 км/год.

Opel розробив власну стратегію електрифікації бренду, яка носить назву Blitz. Планується що до 2024 року компанія буде випускати по одному автомобілю на електричній тязі.